Medaillewinnaars van 1997 tot en met 2016

1997 Verden (wedstrijd was een test)

Zesjarigen
1. Birgit Wellhausen Henscke (Duitsland) met Renomee – Old (Rubinstein x Weltcup)
2. Sonja Gademan (Nederland) met Jup – KWPN (Democraat x Joost)
3. Kebie van der Heijden (Nederland) met Jester – KWPN (Wolfgang x Ulft)

Vijfjarigen
1. Holga Finken (Duitsland) met Duvalier – Hann (Davignon x Bolero)
2. Marianne Moetefindt (Duitsland) met Rubins Ass – Old (Ribot x Diabas)
3. Birgitt van der Eyken (Nederland) met Kennedy – KWPN (Ferro x Saluut)

1999 Arnhem

Zesjarigen
1. Ulf Möller (Duitsland) met Sandro Hit – Old (Sandro Song x Ramino)
2. Susan Pape Draper (Duitsland) met Del Piero – Hann (Donnerhall x Matcho)
3. Minna Telde (Zweden) met Maistic – SWB (Kleber Margitte x Swift)

Vijfjarigen
1. Brigitt van der Eyken (Nederland) met Roval Investment – KWPN (Investment x Uniek)
2. Anky van Grunsven (Nederland) met Ictenos – Trakh (Sir Chamberlain x ?)
3. Holga Finken (Duitsland) met Wahajama Unicef – Hann (Warkant x Acapulco)

2000 Arnhem

Zesjarigen
1. Michael Farwick (Duitsland) met Laurentianer – Hann (Lauries Crusader x Grande)
2. Michael Thieme (Duitsland) met D’Olympic – Oldenb (Donnerhall x Cor de la Bryere)
3. Martina Hannover (Duitsland) met Ratino – Oldenb (Rubinstein x Schampus xx)

Vijfjarigen
1. Suzanne Davies (Groot Brittannië) met Keystone Dimaggio – Hann (Don Primero x World Cup I)
2. Marlies van Baalen (Nederland) met World Online Roman Nature – Westf (Rohdiamant x Ehrentusch)
3. Ulf Moller (Duitsland) met Placido – Hann (Prestige x Watzmann)

2001 Verden

Zesjarigen
1. Karin Rehbein (Duitsland) met Cherie – Hann (Don Primero x Lanthan)
2. Fie Christine Skarsoe (Denemarken) met Munchhausen – Trakh (Hohenstein x Koenigstein)
3. Ulf Moller (Duitsland) met Placido – Hann (Prestige Pilot x Watzmann)

Vijfjarigen
1. Hans Peter Minderhoud (Nederland) met Rubels – Oldenb (Rafurstinels x Amethist)
2. Holga Finken (Duitsland) met Wanesco – Beier (Weltmeyer x Werther)
3. Holga Finken (Duitsland) met Rossini Grande – Hann (Regazzo x Ehrensold)

2002 Verden

Zesjarigen
1. Hans Peter Minderhoud (Nederland) met Rubels – Oldenb (Rafurstinels x Amethist)
2. Holga Finken (Duitsland) met Wanesco – Beier (Weltmeyer x Werther)
3. Sandra Deker (Duitsland) Dream a Little Dream – Oldenb (Duntroon x Arratos xx)

Vijfjarigen
1. Ulf Moller (Duitsland) met Don Davidoff – Oldb (Don Gregory x Rubinstein 1)
2. Anja Engelbart (Duitsland) met Diamond Hit – Oldb (Don Schufro x Ramno)
3. Stefan Jansson (Zweden) met Rubinrot – Oldb (Rubinstein x Insider)

2003 Verden

Zesjarigen
1. Kathrin Meyer zo Strohen (Duitsland) met Poetin – Brandb (Sandro Hit x Brentano)
2. Anky van Grunsven (Nederland) met Painted Black – KWPN (Gribaldi x Ferro)
3. Julia von Platen (Duitsland) met Rose Noir – Old (Royal Angelo x Welt As)

Vijfjarigen
1. Holga Finken (Duitsland) met Furst Heinrich – Westf (Florestan I x Donnerhall)
2. Nicolette van Lierop (Nederland) met Hilltop Rousseau – KWPN (Ferro x Roemer)
3. Katrin Burger (Duitsland) met FBW French Kiss – Bad-Wu (Florestan I x Donnerhall)

2004 Verden

Zesjarigen
1. Katrin Burger (Duitsland) met FBW French Kiss – Bad-Wu (Florestan I x Donnerhall)
2. Edward Gal (Nederland) met Magic Rodrigo – KWPN (Indorado x Stuyvesant xx)
3. Arnd Ebben (Duitsland) met Fazzino – Westf (Florestan x Rivellino)

Vijfjarigen
1. Hans Peter Minderhoud (Nederland) met Florencio – Westf (Florestan x Weltmeier)
2. Jana Freund (Duitsland) met Lord Loxley – Rheinl (Lord Sinclair x Weltmeier)
3. Ulf Moller (Duitsland) met Amidou – Holst (Alcatraz x Langata Express)

2005 Verden

Zesjarigen
1. Hans Peter Minderhoud (Nederland) met Florencio – Westf (Florestan x Weltmeier)
2. Damian Hallam (Groot Brittannië) met Spirit Freedom – Oldenb (Sion x Figaro)
3. Carola Koppelman (Duitsland) met Insterburg – Trakh (Hohenstein x Giorgio Armani)

Vijfjarigen
1. Helen Langehanenberg (Duitsland) met Damon Hill – Westf (Donnerhall x Rubinstein)
2. Holga Finken (Duitsland) met Donnerball – Oldenb (Donnerhall x Alabaster)
3. Nadine Plaster (Duitsland) met FBW Dejavy – Bad-Wu (Dacaprio x Glueckspilz)

2006 Verden 

Zesjarigen
1. Ingrid Klimke (Duitsland) met Damon Hill – Westf (Donnerhall x Rubinstein)
2. Sarah van Fessem (Nederland) met Hyperion’s Tanirma – KWPN (De Niro x Inspekteur)
3. Brigitte Wittig (Duitsland) met Biagiotti W – Old (Breitling x Diego xx)

Vijfjarigen
1. Patrick van der Meer (Nederland) met Uzzo – KWPN (Lancet x Indoctro)
2. Ulf Moller (Duitsland) met Sir Donnerhall – Old (Sandro Hit x Donnerhall)
3. Susan Pape (Duitsland) met San Remo – Old (Sandro Hit x Donnerhall)

2007 Verden

Zesjarigen
1. Miranda Rongen (Nederland) met Devereaux – Old (De Niro x Rohdiamant)
2. Hans Peter Minderhoud (Nederland) – Freebird Ucelli T – KWPN (Olivi x Gribaldi)
3. Patrick van der Meer (Nederland) met Uzzo – KWPN (Lancet x Indoctro)

Vijfjarigen
1. Susan Pape (Duitsland) met Cayenne W – Westf (Carabas x Bismarck)
2. Juliane Brunkhorst (Duitsland) met Revanche de Rubin – Old (Rubin Royal x Landadel)
3. Jessica Michel (Frankrijk) met Noble Dream – Old (Caprimond x Donnerhall)

2008 Verden

Zesjarigen
1. Jana Freund (Duitsland) met Dramatic – Hann (Don Frederico x Weltmeier)
2. Dorthe Sjobeck Hoeck (Denemarken) met Polka Hit Nexen – DK (Sandro Hit x Temple Wind xx)
3. Jessica Suss (Duitsland) met Diamantenborse – Old (Diamond Hit x Rubinstein)

Vijfjarigen
1. Nadine Plaster (Duitsland) met Desperado – Old (Dressage Royal x Rouletto)
2. Anna Sophie Fiebelkorn (Duitsland) met Imperio – Trak (Connery x Balfour xx)
3. Helen Langehanenberg (Duitsland) met Silberaster – Old (Sandro Hit x Canaster)

2009 Verden

Zesjarigen
1. Emmelie Scholtens (Nederland) met Westpoint – KWPN (Jazz x Michelangelo)
2. Dorothee Schneider (Duitsland) met Floinero – Hann (Furst Heinrich x Jungle Prince)
3. Anna Sophie Fiebelkorn (Duitsland) met Imperio – Trak (Connery x Balfour)

Vijfjarigen
1. Andreas Helgstrand (Denemarken) met Honnerups Driver – DK (Romanov Blue Hors x Don Schufro)
2. Andreas Helgstrand (Denemarken) met Una Donna Unique – DK (Don Schufro x Falkland)
3. Eva Moller (Duitsland) met Blickpunkt – Westf (Belissimo x Weltmeier)

Scholtens Emmelie (NED) - Astrix Wolrd Championship Young Dressage Horses -Verden 2010 © Dirk Caremans

Emmelie Scholtens en Astrix, Verden 2010
© Dirk Caremans

2010 Verden

Zesjarigen
1. Andreas Helgstrand (Denemarken) met Una Donna UniqueDK (Don Schufro x Falkland)
2. Eva Moller (Duitsland) met Soliere – Hann (Sandro Hit x Donnerhall)
3. Eva Moller (Duitsland) met Blickpunkt – Westf (Belissimo x Weltmeier)

Vijfjarigen
1. Emmelie Scholtens (Nederland) met Astrix – KWPN (Obelisk x Olivi)
2. Claudia Ruscher (Duitsland) met Lisaro van de Helle – Hann (Lissabon x
Matcho AA)
3. Claudia Ruscher (Duitsland) met Schumacher – Westf (Stedinger x Weltmeier)

2011 Verden

Zesjarigen
1. Emmelie Scholtens (Nederland) met Astrix – KWPN (Obelisk x Olivi)
2. Uta Graf (Duitsland) met Damon Jerome – Rhld (Damon Hill x Guy Laroche)
3. Dorothee Schneider (Duitsland) met St. Emilion – Westf (Sandro Hit x Ehrenwort)

Vijfjarigen
1. Michael George Eilberg (Groot Brittannië) met Woodlander Farouche – Hann (Furst Heinrich x Dimaggio)
2. Helen Langehanenberg (Duitsland) met Damon’s Devine – Westf (Damon Hill x Rubin Royal)
3. Emmelie Scholtens (Nederland) met Bretton Woods – KWPN (Johnson x De Niro)

2012 Verden
Zesjarigen
1. Michael George Eilberg (Groot Brittannië) met Woodlander Farouche – Hann (Furst Heinrich x Dimaggio)
2. Emmelie Scholtens (Nederland) met Borencio – KWPN (Florencio x Lord Sinclair)
3. Thomas Sigtenbjerggaard (Denemarken) met Sir Donnerhall II – Old (Sandro Hit x Donnerhall)

Vijfjarigen
1. Eva Moller (Duitsland) met Sa Coeur – Old (Sir Donnerhall x Don Davidoff)
2. Ann-Christin Wienkamp (Duitsland) met Revolverheld –  Westf (Rockwell x Lanstreicher)
3. Dinja van Liere (Nederland) met  Duval’s Capri Sonne Jr  – KWPN (Rhodium x San Remo)

2013 Verden

Zesjarigen
1. Eva Moller (Duitsland) met Sa Coeur – Old (Sir Donnerhall x Don Davidoff)
2. Helen Langehanenberg (Duitsland) met Damon’s Delorange – Westf (Damon Hill x Rubin Royal)
3. Heiner Schiergen (Duitsland) met Discovery – Old (Dimaggio x Classiker)

Vijfjarigen
1. Lena Stegemann (Duitsland) met Scara Boa – Hann (Scolari x Wolkenstein)
2. Andreas Helgstrand (Denemarken) met Floricello – Old (Florencio x Dormello)
3. Emmelie Scholtens (Nederland) met Dorado – KWPN (Krack C x Rousseau)

2014 Verden
Zesjarigen
1. Kirsten Brouwer (Nederland) met Dancer Forever – KWPN (Vivaldi x Tango)
2. Stephanie Dearing (Oostenrijk) met Auheim’s Del Magico – Hann (Dimaggio x Feinbrand)
3. Gerdine Maree (Nederland) met Dream Boy – KWPN (Vivaldi x Ferro)

Vijfjarigen
1. Dorothee Schneider (Duitsland) met Sezuan – DWB (Blue Hors Zack x Don Schufro)
2. Ann-Christin Wienkamp (Duitsland) met Samoura – Westf (San Amour x Ferragamo)
3. Kirsten Brouwer (Nederland) met Eye Catcher – KWPN (Vivaldi x Partout)

2015 Verden

Zesjarigen
1. Dorothee Schneider (Duitsland) met Sezuan – DWB (Blue Hors Zack x Don Schufro)
2. Beatrice Buchwald (Duitsland) met DSP Balantis – DSP (Benetton Dream x Expo’se)
3. Kirsten Brouwer (Nederland) met  Eye Catcher – KWPN (Vivaldi x Partout)

Vijfjarigen
1. Serero Jesus Jurado Lopez (Spanje) met Fiontini – DWB (Fassbinder x Romanov Blue Hors)
2. Andreas Helgstrand (Denemarken) met Fiontina – DWB (Fassbinder x Romanov Blue Hors)
3. Vera Nass (Duitsland) met Quantensprung – Hann (Quando Quando x Donnerhall)

2016 Ermelo

Zevenjarigen
1. Dorothee Schneider (Duitsland) met Sezuan (Blue Hors Zack x Don Schufro)
2. Jeanna Hogberg (Zweden) met Fiorucci HT (Florencio x Rubinrot)
3. Stefanie Wolf (Duitsland) met Saphira Royal (San Amour x Monteverdi)

Zesjarigen
1. Severo Jesus Jurado Lopez (Spanje) met Fiontini (Fassbinder x Romanov)
2. Kirsten Brouwer (Nederland) met Five Star (Amazing Star x Jazz)
3. Ann-Christin Wienkamp (Duitsland) met Sir Olli (Sir Donnerhall x Florestan I)

Vijfjarigen
1. Beatrice Buchwald (Duitsland) met Victoria’s Secret (Vitalis x Fidermark)
2. Sacha Schultz (Luxenburg) met Quel Filou OLD (Quarterback x Stedinger)
3. Kim van der Velden (Nederland) met Guadeloupe-Beau (Bordeaux x Vivaldi)

2017 Ermelo

Zevenjarigen
1. Severo Jesus Jurado Lopez (Spanje) met Fiontini (Fassbinder x Romanovro)
2. Kirsten Brouwer (Nederland) met Sultan des Paluds (Soliman de Hus x De Niro)
3. Anne Troensegaard (Denemarken) met Kipling (Hofrat x Hohenstein E.H)

Zesjarigen
1. Anne-Kathrin Pohlmeier (Duitsland) met Lordswood Dancing Diamond (Dancier x Wolkenstein II)
2. Adelinde Cornelissen (Nederland) met Governor-Str (Totilas x Jazz)
3. Severo Jesus Jurado Lopez (Spanje) met Quel Filou OLD (Quarterback x Stedinger)

Vijfjarigen
1. Ann-Christin Wienkamp (Duitsland) met Don Martillo (Don Juan De Hus x Benetton Dream)
2. Andreas Helgstrand (Denemarken) met Ferrari OLD (Faundation x Blue Hors Hotline)
3. Jan Møller Christensen (Duitsland) met Hesselhoej Donkey Boy (Era Dancing Hit x Milan)